Loading... Please wait...

Newsletter

Cariere

Angajari : WEB Developer/ 01.01.2016

Descriere pozitie
Locatie: IASI , Romania
Categoria job: IT
Nivel Cariera: Middle

Cerintele postului:
Student sau absolvent al unei facultati de profil informatic;
Cautam o persoana pasionata, plina de initiativa, dinamica si atenta la detalii care sa cunoasca:
- HTML, PHP, SEO
- prezinta un plus cunoasterea aplicatiei Photoshop

Responsabilitati
- Analiza si dezvoltarea aplicatiilor web
- Promovare si optimizare, web design
- Identificarea solutiilor de integrare pentru cerintele noi si modificarea aplicatiilor existente platforme Interspire/Magento
- Abilitatea de a invata repede, atentie la detalii si viziune de ansamblu asupra modulelor dezvoltate si conexiunilor dintre acestea

Beneficii
- Pachet salarial atractiv;
- Posibilitatea de a lucra într-o echipă plăcută și prietenoasă, și, de asemenea, un mediu extrem de profesionist.
- Program flexibil si posibilitatea de a lucra de acasa.

Descrierea firmei

Firma distributie/ comert electronic  echipamente de protectie a muncii.

Esti interesat de aceasta pozitie de WEB Developer?
Daca acesta este jobul care te intereseaza, nu mai sta pe ganduri si trimite-ne CV-ul tau. Tot ce trebuie sa faci este sa ne trimiti pe e-mail: office@maboinvest.ro datele de mai jos:

Numele si prenumele tau
Numarul tau de telefon
CV-ul
Adresa ta de e-mail

Daca experienta si abilitatile tale ne spun ca esti persoana potrivita pentru acest job, echipa noastra de recrutare sigur te va contacta.